Termet ne vendin tone. Ju ku ishte epiqendra mbremjen e sotme

0
951

Nje lekundje e lehte termeti eshte ndjer mbremjen e sotme ne Elbasan.

Fatmiresisht termeti ishte me magnitude 2.9 të shkallës Rihter.

Termet ne vendin tone. Ju ku ishte epiqendra mbremjen e sotme

Ndersa thellësia fokale prej 8 kilometrash.

Simzmiloget jane shprehur se nje lekundje e till eshte normale dhe nuk sjell probleme. Ndaj nuk ka gje per tu shqetesuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here