Termeti lekund vendin tone mengjesin e sotem. Ju ku ishte epiqendra

0
322

Nje lekundje termeti eshte ndjer diten e sotme ne Korçë, Përmet, Leskovik.

Por fatmiresishte cdo gje ka shkuar pa probleme kumesohet se magnituda e tërmetit ka qenë 4.1 ballë.

Ndersa epiqendra ishte 20 km larg qytetit të Ersekës

Institutit të Gjeo Shkencave ka postuar diten e sotme kete termet ku skpertet jane shprehur se cdo gje eshte normale dhe nje termet i till nuk ka probleme. Shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here