Friday, May 20, 2022


HomeTjetër lëkundje e fortë tërmeti në Tiranë dhe Durrës
Array

Tjetër lëkundje e fortë tërmeti në Tiranë dhe DurrësNjë lëkundje tërmeti eshte ndjerë në Tiranë dhe Durrës në orën 17:03.

Lëkundja ishte me magnitudë 4.7 e shkallës Rihter.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Vorë dhe është ndjerë shumë në Tiranë, Durrës dhe Fushë Krujë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments