Friday, May 20, 2022


HomeTjetër tërmet në vendin tonë në mëngjes, ja ku ishte epiqendra
Array

Tjetër tërmet në vendin tonë në mëngjes, ja ku ishte epiqendraNjë tjetër lëkundje sizmike është ndjerë në Shqiperi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm.

Lekundja ka qenë me magnitudë 3.9 e shkallës Rihter dhe epiqendra ka qenë 16 km larg Mamurrasit dhe 38 km larg Tiranës dhe thellësia ka qenë 31 km.

Gjatë natës janë ndjerë dhe disa paslëkundje të tjera por për fat me magnitudë të vogël.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments