Tjetër tërmet në vendin tonë në mëngjes, ja ku ishte epiqendra

    Një tjetër lëkundje sizmike është ndjerë në Shqiperi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm.

    Lekundja ka qenë me magnitudë 3.9 e shkallës Rihter dhe epiqendra ka qenë 16 km larg Mamurrasit dhe 38 km larg Tiranës dhe thellësia ka qenë 31 km.

    Gjatë natës janë ndjerë dhe disa paslëkundje të tjera por për fat me magnitudë të vogël.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *