Monday, May 23, 2022
HomeTruproja e Vangjush Dakos "plaset" papritur në tokë, ra vetë apo e...
Array

Truproja e Vangjush Dakos “plaset” papritur në tokë, ra vetë apo e hodhën? (VIDEO)Vangjush Dako është një nga figurat më të komentuara për momentin si shkak i mandatit të tij të dikurshëm si kryebashkiak i Durrësit, një nga qytetet më të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit.

Ai është shfaqur shpesh pranë Bashkisë Durrës gjatë ditëve pas tërmetit, por zakonisht në kafet e afërta.

Por mbrëmjen e djeshme një video ka qarkulluar në rrjet ku duket truproja i Dakos i cili bie nga makina, ndërsa nuk dihet nëse ka qenë aksidentale apo e kanë shtyrë nga brenda.

I pari del Dako, ndërsa truproja bie nga makina, ngrihet, përpiqet të shkundet dhe më pas vazhdon rrugën.

Dako ndërkohë as nuk e kthen kokën fare për ta parë, por vijon i qetë në drejtimin ku ishte nisur.

Për më tepër mund të ndiqni pamjet në videon.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments