Turbulencat e forta ekuipazhi hidhet ne ajer papritur gjate fluturimit. Video

Nje incident ka ndodhur ne China Air ku avioni ka pesuar nje turbulence te forte.

Pasagjeret shprehen se udhetimi shkoi shume mire dhe te gjithe ishim te qete kur papritur avioni u lekund aq forte sa njerezit u ngriten ne ajer.

Avioni pati nje renie ku te gjithe pasagjeret u tmerruan pasi stuardjesa dhe disa pasagjer u hodhen ne tavan per pak sekonda dhe te gjithe filluan te bertisnin.

Turbulencat jane te frikshme dhe ndodhin papritmas por fatmiresisht nuk pati te demtuar dhe me pas udhetimi shkoi mire.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *