Nena i merr jeten djalit te saj duke i dhen nje grusht me ilace

Nena helmon djalin e pasi pasi i jep te pije ilacet e depresionit. Ajo lajmeron urgjencen por kur ata vijne djali kishte nderruar jete.

Por me pas policia zbardh ngjarjen ku mesohen se nena i ka dhene te birit te pi ilace depresioni dhe ky veprim ishte fatal per te plus qe ajo dhe e kishte rrahur ate.

Ajo mori keto veprime ndaj djalit pasi mesoi se bashkeshorti e la ate per nje grua tjeter dhe e ka bere kete veprim qe te hakmerret ndaj ish-bashkeshortit te saj transmeton shiko.news

Policia zbuloi mesazhet qe ajo i dergonte ish-bashkeshortit te saj:”Të premtoj, nuk do ta shohësh më. Do ta shohësh. Mirupafshim. Shko dhe shijo jetën.”

Pas kesaj ngjarje nena denohet me burgim te perjetshem transmeton shiko.new

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *