U bë keq se i tha Granitit të dua si motër/ Fifit i vjen surpriza e madhe me dron në Big Brother…

  Që nga nata e mbrëmshme në shtëpine e “Big Brother Albania VIP”, raportet mes Fifit dhe Granitit kanë ndryshuar.

  Graniti në njc bisedë me Sabianin, Ilirin dhe Fifin, u shpreh se nuk ka ndjenja për këngëtaren dhe e sheh vetëm si një person të afërm.

  Këto fjalë të Granitit bënë që Fifit t’i përkeqësohet gjendja mbrëmë, e që më pas kërkoi nga Graniti të mos i fliste më dhe ta linte rehat.

  Por, para pak minutash në shtëpinë e “Big Brother” është futur një dron i cili kishte një mesazh përkrahje për Fifin.

  “Fifi, të duam shumë! Nanushat”, ishte mesazhi në pankartën e vendosur në dron që u shfaq brenda shtëpisë.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *