U lirua dje nga burgu. Elsa poston foton e bukur diten e sotme te gezoi te gjithe Shqiptaret

0
527

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elsa Lila, e cila u arrestua me bujë pak kohë më parë nga autoritetet italiane, është lënë e lirë.

Lajmin e bëri të ditur avokati Saimir Visha, i cili është edhe daja i Elsa Lilës.

Pasi tha se shqiptarët kanë vjellur vrerë dhe zbuloi se ka drekuar në Itali me Elsa Lilën, daja i këngëtares ka publikuar një foto krah Elsës duke u shkrirë gazit, në rrjetet sociale ku shkruan: Qesh mirë kush qesh i fundit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here