U përplasën nga G-Classi, ja fjalët e para të nënës sapo doli nga reaminacioni

Tiranë- Të tjera detaje kanë dalë nga aksidenti i rëndë i ndodhur ditën e djeshme në Rrugën e Kavajës, ku Ajas Sulejmani përlasi çiftin dhe foshjën e tyre 3-muajshe teksa ishin duke kaluar në vijat e bardha.

Fatmirësisht foshnja ka dalë nga spitali, ndërsa çifti vijojnë të qëndrojnë të shtruar në gjendje stabël.

Ai ka rrëfyer se Vilma Konomi sapo doli nga reaminacioni fjalët e para të saj ishin: Ku është vajza!

Ne i urojme sherim te shpejte

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *