Vetem 19 vjec ylli Tik Tokut gjendet i pa jete ne oret e para te mengjesit

Ylli i TikTokut, Cooper Noriega me më shumë se 1.7 milionë ndjekës, ka ndërruar jetë në moshën 19-vjeçare.

Ai u gjet në Kaliforni, në orët e hershme të mëngjesit të së premtes.

Ndërkohë, shkaku i humbjes se jetes së Cooper nuk është bërë i ditur dhe çështja është ende nën hetim.

Së fundmi, 19-vjeçari kishte bërë disa video në lidhje me betejat e tij me shëndetin mendor dhe varësinë.

Të dielën e kaluar ai njoftoi se po krijonte një grup për njerëzit që të flisnin për përvojat e tyre me shëndetin mendor në platformën e mesazheve Discord.

Ndaj ekspertet lajmerojne qe largoni femijet tuaj nga tik toku dhe rrjetet sociale. Ruanni ata dhe mos i leni me ore te tera sepse rrjetet sociale jane shume te demshme per te rinjt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *