Vjen lajm i mire. Ulen temperaturat rikthehen reshjet e shiut ne vend

Vjen lajm i mire pasi mesohet se diten e merkure pritet nje zbritje te temperaturave.

Parashikohet se temperaturat te shkojne 33 grade dhe pritet qe e gjithe java te jete e fresket.

Ne vende malore priten dhe reshje shiu. Ky muaj pritet te jete me i fresket nga ditet e nxehta qe kaluam ndersa muaji gusht priten qe temperaturat te shkojne nga 37 deri ne 38 grade transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *