Vjen lajmi i madh per Elsa Lilen. Daja thote se: Jam kthyer sot nga Italia, më vjen turp që .

Itali- Lirohet nga burgu këngëtarja e njohur shqiptare, Elsa Lila.

Ajo u arrestua më 16 mars në Itali me akuzën për përfshirje në grup kriminal me dyshimet se mbante llogaritë financiare të një rrjeti trafikantësh.

Por lajmet e shpërndara me bujë duket s ekanë rënë.

Lajmi është konfirmuar nga daja i saj avokati i mirënjohur Saimir Visha. Visha theksoi se ai ka drekuar gjatë ditës së sotme me Lilën dhe se ndaj saj kanë rënë të gjitha akuzat.

“Jam kthyer sot nga Italia. Kam drekuar me të. Janë pushuar të gjitha akuzat. E gjitha një keqkuptim. Pafajësia e saj ka qenë që në momentet e para. Kam qenë me të. Më vjen turp që bashkëpunëtorët tanë, kanë vjellur vrer për Elsën.”-tha Visha. Noa.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *