Pasi humbi djalin e parë, këngëtarit të famshëm i humb dhe edhe i dyti

Familja e këngëtarit Nick Cave. Djali i tij, Jethro Lazenby, 31 vjeç, humbi jeten vetëm 2 ditë që ishte liruar nga burgu.

Lajmin e hidhur e ka ndarë vetë këngëtari: “Me shumë pikëllim njoftoj se djali im, Jethro ka ndërruar jetë. Do ishim mirënjohës nëse ruani privatësinë tonë gjatë kësaj periudhe”, shkroi ai.

Por kjo nuk është e vetmja ngjarje e rëndë që ka prekur familjen e Cave. Ai ka humbur edhe djalin tjetër, Arthur, në vitin 2015.

Djali i këngëtarit dhe Susie Bick, i cili në atë periudhë ishte 15-vjeç, ra nga një shkëmb në Ovingdean, afër Brighton.

I riu ra nga një lartësi prej 18 metrash.

Tashme ai humbi dhe djalin e dyte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *