Zbulohet cfare shkuante ne leter 55-vjeçari qe vrau gruan në Maliq

Nje ngjarje e rende ndodhi diten e djeshme ne Maliq kur mesohet se burri vrau gruan e tij pasi ishte xheloz dhe ajo po bente letrat per divorc. Kjo e shtyu 55 vjecarin = nga Maliqi qe te vriste gruan e tij dhe te ikte te fshihej te shtepia e nje kushuriri.

Por diten e sotme policia e ka gjetur dhe i ka thene qe te dorezohet por ai nuk ka dashur qe te dorezohet ka qelluar policine dhe me pas ka qelluar veten.

Por ne xhepin e tij u gjet nje leter qe shkruhej:“do vras gruan dhe veten”.

Ky ishte mesazhi i 55 vjecarit shkruar ne letren qe kishte ne xhep. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *