19 vjecarja i ben zurprize bashkeshortit te saj nje Lamborxhini pai ai kujdesej shume per te

Adoleshentja 19 vjeçe, befason burrin e saj me 250,000 dollarë Lamborghini si shpërblim për ‘sakrificën’ e tij të ardhshme dhe netët pa gjumë

Anes 19 vjeçe, ka befasuar bashkëshortin e saj me një makinë luksoze. Adoleshentja do të sjellë në jetë fëmijën e parë të çiftit në fund të marsit behet gati qe te lind.

Gjate muajve te shtatzenis burri e ka ndihmuar shume ate dhe ajo si shperblim i ka dhuruar nje makine Lamborghini Huracan Evo dhe ndau një video të momentit për TikTok .

Ajo shtoi se do të mbështetet tek ai ditë e natë dhe pret që ai të ndërrojë pelenat, duke thënë: “Ai është shume i mirë me të sepse ai ka pastruar macen tonë gjatë gjithë kësaj kohe”. Ai mund të qëndrojë zgjuar natën sepse truri i tij i biznesit funksionon më mirë gjatë natës duke bërë marketing dhe e di qe ai do te me ndihmoj shume.

Krahas videos, e cila ka marrë mbi 1.5 milion shikime dhe 162.2 mijë pëlqime, ajo shkroi: ‘Faleminderit bashkëshorti, sado e madhe të jetë vlera e kësaj dhurate nuk do të jetë në gjendje t’ia kthejë mirësinë tënde’.

Në video shihet Anes që drejton një Weldan me sy të lidhur në një shitës makinash përpara se të zbulojë supermakinën, e cila ishte mbështjellë me një hark gjigant të kuq.

Weldan u bë dukshëm emocional pasi pa makinën dhe përqafoi gruan e tij ndërsa e falënderoi për dhuratën luksoze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *