39 vjecari shqiptar humb jeten duke punuar ne Greqi. Ishte baba i dy femijeve

Nje lajm i rende vjen nga Greqia ku ka humbur jeten nje emigrant shqiptar.

39 vjecari punonte ne Krete dhe eshte rrezuar nga lartesia. Ai eshte derguar me urgjenc ne spital por nuk arriti te jetoj pasi kishte marre plage te renda.

Ai ra nga 8 metra lartesi nga skela ku punonte dhe kjo ishte nje tragjedi per familjen e tij.

39 vjecari ishte baba i dy femijeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *