Pas gjendjes se rend mendore kengetarja e njohur perfundon ne urgjence ne spital

0
286

Fjolla Morina ka perfunduar ne spital nga gjendja e saj e rendur mendore.

Ajo eshte shtruar mbremjen e djeshme ne spital dhe nuk dihet se si eshte gjendja e saj.

Nena e kengetares ka thene se e bija vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe nuk ndihet mire.

Ajo është trajtuar në Qendrën Klinike Psikiatrike, por që ka zhvilluar vetëm dy seanca, ndërkohë që i nevojiteshin 12 të tilla në një hark kohor prej 12 muajsh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here