40 vjecari humb jeten pasi mjeku harron nje kapse ne hund pas operacionit

Një burrë ka humbur jeten pas një operacioni në hundë pasi një pjesë e pajisjes mjekësore dyshohet se përfundoi në trurin e tij.

40 vjeçari, pësoi dëmtime të trurit dhe u shpall i vdekur pas një procedure rinoplastike në një klinikë private.

Mjekët zbuluan një objekt të huaj në trurin e 40 vjecarit.

Një rreze x zbuloi një kapëse të vogël metalike e cila shkaktoi dëmtime të pakthyeshme të trurit. Luis ndërroi jetë në terapi intensive më 7 korrik, duke nxitur një hetim të menjëhershëm nga Prokuroria trasnmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *