A e gjeni dot se kush eshte ky ne foto. Nje nga lojtaret me te mire te BBVA

A e gjeni dote kush eshte? Eshte nje nga banoret me te forte te BBV2.

Djali ne foto eshte Krist Aliaj i cilesuar si nje nga konkurentet te forte te ketij edicioni ne BBV2.

Mbrebjen e djeshme ai eshte takuar ne nenen eshte eshte surprizuar nga Vellai i madh.

U ben me shume se 110 dite qe atij i mungon nena e tij. Por ajo eshte krenare per te dhe lojen qe ai ka zhvilluar ne Big Brother.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *