Saturday, May 21, 2022


HomeAir Albania do të jetë emri i stadiumit të ri kombëtar
Array

Air Albania do të jetë emri i stadiumit të ri kombëtarAir Albania ka fituar garen per emrin e ri te stadiumit kombetar dhe emri i tij i ri do të jetë Air Albania Stadium.

Federata shqiptare e futbollit pasi shpalli garën per emrin e ri të stadiumit, ka pranuar oferten e kompanise ajrore me nje shifer 650 mije euro ne vit per 5 vjet deri ne vitin 2024

Emri do te vendoset ne fasaden e ish stadiumit Qemal Stafa direkt duke qene gati per sfiden ndaj Francës

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments