Babai i Alvinit tregon si e kaloi ditën e parë Alvini me familjen: Me kërkoi 2 gjera

  Babai i Alvinit ka dhënë se fundmi një intervistë per Televizionin shqiptar Ora News ku shprehu emocionet dhe gëzimin e madh per rikthimin e djalit të tij në shtëpi

  Ai tregoi se Alvini i kishte kerkuar bicikleten e tij te vjeter dhe ai i kishte thene se e kishte ruajtur bashke me te gjithe lodrat e tjera ne bodrum.

  Ai gjithashtu i kishte kerkuar te luante ne kompjuter pasi i pelqente shume si cdo femije tjeter

  Me tej Afrimi tha se ai e mbante mend te atin mirepo shqipen e kuptonte me veshtiresi.

  Gjatë intervistes u shpreh se së shpejti do të shkojnë të bejne vizitat edhe per kemben duke shpresuar shume per nje sherim për të.

  Ky kthim i djalit prane familjes së tij, i ka gezuar shume si shqiptaret dhe italianët duke i ndjekur me vemendje te rejat rreth tij.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *