Friday, May 20, 2022


HomeHabit Laert Vasili: Jam ne nje lidhje prej 5 vitesh dhe nuk...
Array

Habit Laert Vasili: Jam ne nje lidhje prej 5 vitesh dhe nuk keni per ta besuar se kush është ajoMë mirë singel apo i lidhur, ka qenë pikërisht kjo tema që u diskutua këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel.

Një ndër të ftuarit ishte edhe aktori i njohur Laert Vasili, i cili ka shkaktuar jo pak zhurme në studio.

E pyetur nga moderatorja Jonida Shehun për statusin aktual të tij, ai ka treguar se ështëi lidhur prej gati 5 vitesh dhe ajo quhet Blanche, por më pas ka treguar se e kishte fjalën për qenushen e tij.

“Jam i lidhur me Blanche. Në shqip Bardha. Është një vajzë qëështë rritur në Paris. Unë jam i lidhur me të dhe kemi më tepër se 4 vjet e gjysëm, 5 pothuajse që flemë bashkëçdo natë.

Ajo vë putrat e saj tek shpatulla ime. Blanche është një super krijesë qësa herë që hy në shtëpi, më sheh në sy”, është shprehur Laert Vasili, ku në studio më pas shpërthyen të qeshurat, por edhe diskutime të mëdha.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments