Aktori Robert De Niro bëhet sërisht baba në moshën 79 vjecare. Ja se si quajti vazjën

Aktori i madh Robert De Niro behet serisht baba ne moshen 79 vjecare.

Ai ka zbuluar emrin e saj te cilen e ka quajtur Gia Virginia Chen-De Niro

Aktori tha se “ky fëmijë është planifikuar”, duke shtuar se cifti e donin fëmijën dhe janë shume te lumtur.

Ne jemi nje cift i lumtur dhe e duam shume njeri tjetrin dhe kjo na beri te kishim dhe nje femi tjeter.

Kjo eshte femija e shtate i aktorit dhe tani jemi duke u kujdesur per vazjen e vogel e cila na i ka bere ditet me te bukura.

De Niro u shpreh se jam i lumtur qe u bera serisht baba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *