Aktorja ndez cigare me vjehrrin: A jam nuse e mire? A jam naj farë vajze?

  Moderatorja shqiptare Rudina Dembacaj këto ditë karantine ka treguar se po i kalon edhe me familjen e Mark Frrokut.

  Në një video të publikuar së fundmi në rrjetet sociale ajo shfaqet pranë vjehrrit të ri, të cilin e quan “babë” duke pire cigare.

  Gjatë bisedës, ajo vendos ti bëjë pyetjet: “A të dukem naj farë vajze? A jam e mirë?”

  Por Babai i Mark Frrokut nuk heziton ti thotë se për të është shumë e mirë.

  Pastaj ajo vazhdon bisedën duke u përgjigjur, “Nuk na lë rehat nëna me Markun”.

  Edhe nëper intervista te tjera televizive, moderatorja ka deklaruar se ka marrëdhënie mjaft të mira me prindërit e Frrokut dhe kjo duket qartë edhe në videon e mëposhtme.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *