Saturday, May 21, 2022


HomeAktorja Ruina Dembacaj nuk fshihet më, pranon ndarjen dhe flet për jetën...
Array

Aktorja Ruina Dembacaj nuk fshihet më, pranon ndarjen dhe flet për jetën e reAktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ishte e ftuar ne emisionin Wake Up per te folur rreth projekteve te saj si dhe per jeten e saj personale.

Edhe pse eshte perfolur prej kohesh per ndarjen mes saj dhe Bashkëshortit të saj, aktorja e humorit asnjehere nuk e ka pranuar publikisht, por sot ajo e pohoi vetë se eshte ne proces divorci qe nga muaji mars.

Aktorja tregon se nuk ka qene e lehte pasi cdo ndarje eshte e veshtire por megjithate ata te dy jane ndare me marreveshje duke e ber kete ndarje sa me paqesore duke qene se ata kane dhe nje vajze nga kjo martese e cila zgjatni 3 vjet.

Ne emisionin e mengjesit moderatorja ka folur edhe për jeten e saj te re pas ndarjes. Ndiqeni videon e plote te emisionit

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments