Saturday, May 21, 2022


HomeLumë replikash/ Gazetarja i përmendi gruan, Jul Deda ia kthen ashpër
Array

Lumë replikash/ Gazetarja i përmendi gruan, Jul Deda ia kthen ashpërNjë sërë replikash ka pasur sot mes aktorit te humorit, Jul Deda dhe gazetares Mira Kazhani

Gjithcka ka nisur pas nje statusi te gazetares mbi deshtimin e protestes se banoreve te Astirit

Aktori i ka kthyer pergjigje gazetares me ironi.

Gazetarja nga ana tjeter nuk ja ka pertuar duke replikuar dhe kështu ka vazhduar njeri nga nje ane dhe tjetri nga ana tjeter

E fundit ka qene gazetarja qe ka replikuar dhe te shpresojme qe e mbyllen me kaq

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments