Saturday, May 21, 2022


HomeUEFA merr vendimin, ndeshja Shqipëri - Francë Live do të luhet në...
Array

UEFA merr vendimin, ndeshja Shqipëri – Francë Live do të luhet në Arenën KombëtareNdeshja e futbollit mes Shqipëriseë dhe Francës do te luhet në impiantin e ri të Arenës Kombëtare më datë 17 nëntor

Ketë vendim e ka marrë Uefa e cila ka treguar ne faqen e saj zyrtare Arena Kombëtare, vendin ku do të luhet ndeshja.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments