Friday, May 20, 2022


HomeAlketa publikon foton e rrallë me djalin e saj. Qenka bere burre..
Array

Alketa publikon foton e rrallë me djalin e saj. Qenka bere burre..Alketa Vejiu ka mbrojtur gjithmone imazhin e femijeve dhe i ka mbajtur larg publikut dhe ekranit, ku vetë ajo është rritur.

Alketa është nënë e dy fëmijëve Nicol dhe Lionel, por shumë rrallë publikon foto me ta dhe nuk tregon asnjëherë fytyrat e tyre.

Mirepo mëngjesin e sotëm vendosi të publikojë një foto me djalin gjatë pushimeve familjare në Itali.

Lionel shihet duke parë nga dritarja e dhomës dhe Alketa shkruan: “Djali im është një burrë i vogël. Rreze drite! Bekim i Zotit!”

Duket se moderatorja ka vendosur të marrë disa ditë pushimeve pas ditëve të ngjeshura me projekte.

Pasi prezantoi në festivalin e Sanremo, ajo u kthye në Shqipëri për të nisur emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments