Monday, May 23, 2022
HomeArbana Osmani në pritje të ëmbël? Pas fotos së fundit, fansat bëhen...
Array

Arbana Osmani në pritje të ëmbël? Pas fotos së fundit, fansat bëhen kuriozë dhe ja si përgjigjet ajoModeratorja e njohur, Arbana Osmani ka postuar së fundmi një foto ku shfaqet me djalin dhe mbesën e saj, të veshur në të kuqe dhe duke buzëqeshur.

Mirëpo fansat nuk e kanë lënë rehat duke i bërë një pyetje dhe ajo nuk ka hezituar ti kthejë përgjigje.

“Arbana në pritje të ëmbël?“, ka qenë pyetja, për të cilën moderatorja është përgjigjur: “Në pritje të kulaçit”

Arbana Osmani pas ndarjes nga ish bashkëshorti, është në një lidhje prej disa kohesh me regjisorin Eduart Grishaj.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments