Dalin pamjet ne dhomen me kasafort e hapur te vilës së biznesmenit nga Nikla

  0
  93

  Janë publikuar pamjet brenda vilës së biznesmenit nga Nikla, i cili u grabit nga disa persona.

  Hajdutët arritën të merrnin deri në 100 mijë EURO, pronarit ne vilën, e biznesmenin Nazim Çangu.

  Siç shihet edhe nga fotot e mëposhtme, ai eshte mbajtur gati tre orë nga grabitësit për të treguar çelësin e kasafortës.

  Familja ishte kthyer në shtëpi rreth orës 23:00 pas darke tek një mik dhe më pas kanë rënë për të fjetur. Dy orë më pas grabitësit i janë futur në banesë dhe ngjarja ka agravuar.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here