Ardit Gjebrea feston sot diten e tij te lindjes, kjo eshte surpriza qe i beri djali i tij Joni

Moderatori ikonik shqiptar, Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen e tij të 59.

Taksa ka qenë duke darkuar me familjen, djali i tij, Joni i cili jeton në Amerikë i ka ardhur surprizë.

Djali i surprizave është siguruar që këtë moment ta ruaj kujtim gjithmonë dhe e ka filmuar. Ardit Gjebrea duket se nuk e ka nuhatur aspak këtë surprizë dhe shfaqet i emocionuar dhe i përlotur nga prezenca e djalit të tij.

“Gezuar ditëlindjen baba Nobel”, është shkruar në tortën që Joni mban në duar teksan hyn për të uruar babain.

E quajm djalin e surprizave, pasi ai bëri të njëjtën gjë kur Anna do performonte në skenën e Eurovizion duke përlotur familjen me prezencën e tij të papritur.

Sic te gjithe e dime qe Ardit Gjebrea eshte pjese e ekranit te televizionit shqiptar Tv Klan cdo te diel dhe na shoqeron ndervite me emisonin e tij e diela Shqiptare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *