Arjola Demiri poston per here te pare foto me babain e saj.

0
44

Arjola Demiri nje nga aktoret me te bukura Shqiptare dhe nje nga personazhet me te dashur te Big Brother.

Diten e sotme Arjola ka postuar nje foto te babait te saj.

Ajo ka postuar ne rrjetet sociale nje foto me mbishkrimin “Babo”

Ne i urojme dote te bukura ne familjen e saj. Shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here