Shqiptari vret me sepat infermieren ne Itali ne sy te djalit dhe nenes

Nuk ndalen shqipater per te bere vrasje. Nje ngjarje tjeter ka ndodhur diten e djeshme ne Itali ku mesohet se 48 vjecari shqiptar ka vrar nje grua 63 vjecare e cila ishte infermiere.

Infermiera kishte dalur ne pension dhe 48 vjecari e ka pritur te dal nga shtepia.

Ai e ka goditur ate dhe ajo ka humbur jeten. Ngjarja ka ndodhur ne sy te djalit te saj dhe nenes.

Pas ngjarjes se rende shqiptari eshte vetdorezuar ne polici dhe ka thene se kemi pasur shume sherre me kete person dhe me kane ofenduar dhe kercenuar. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *