Burri nga Maliqi vret gruan mbremjen e sotme dhe e hedh ne gropen e ujrave te zeza

0
585

Nuk kane fund dhuna ndaj grave dhe vrasja e tyre ne Shqiperi. Cdo dite lajme te zeza.

Nje ngjarje e rende ka ardhur sot nga Maliqi ku ne fshatin Zemblak burri ka vrare gruan e tij.

Pasi ai ka vrare gruan e ka hedhur me pas ne kanalin e ujrave te zeza pasi ato ishin ne proces divorci.

Ngjarja ka ndodhur ne oren 20:40. Autori eshte bashkeshorti Gjergji Mullalli dhe gruaja ishte Luiza Mullalli, 46 vjeçe.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e ngjarjeve. shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here