Banorja e Big Brother behet nene per here te dyte.Ja sa emer te bukur i ka vendosur djalit

Noçja nje nga banoret me te komentuara te BB është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka bere nje postim ne rrjetet sociale ku thote se serisht eshte bere nene.

Noçja është bekuar me një djalë, pas vajzës më të madhe. Ajo ka zbuluar se e ka pagëzuar me emrin Brendon.

“22.03.2022 Lindi Brendon Në fillim kishim njëri-tjetrin….Dhe tashmë ne kemi gjithçka….Kemi lumturinë, paqen, gëzimin e gjithë jetës. Kemi gjithçka që kishim kerkuar. Kemi ëndrrën e gjithë jetës mes duarve tona”, ka shkruar Najada krahas fotove.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *