Monday, May 23, 2022
HomeBetohet nëna e Kacifas, e tmershme cfarë u kërkon grekëvë
Array

Betohet nëna e Kacifas, e tmershme cfarë u kërkon grekëvëE veshur me të zeza nëna e Kacifas, e shoqëruar nga burri dhe dy vajzat i ka cilësuar tradhtarë shqiptarët duke bërë thirrje për t’i vr arë.

“Tradhtarët. Përse i ndaluan njerëzit të vijnë? Se janë tradhtarë. Thyejuni turinjtë, vrajini, shfarosini. Janë tradhtarë. Nuk ka qeveri këtu. Vorio Epiri është tokë greke, ne jemi grekë. Do luftojmë dhe asgjë nuk do na ndalë. Jam krenare për ty biri im, trimi i nënës”, dëgjohet teksa thotë mbi varin e Kacifas nëna e tij.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments