Blendi Fevziu publikon foton me vajzën e tij të madhe.Shikoni sa eshte rritur

0
162

Blendi Fevziu nje nga gazetaret me te mire shqiptar ka postuar diten e sotme nje foto me vajzen e tij te madhe.

Ajo eshte rritue tashme dhe quhet Mishel.

Blendi është baba i dy vajzave dhe ne i urojme dir te bukura me familjen e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here