Ndarja nga jeta te deputetit te njohur socialist/ Rama ndan mesazhin preku ate diten e sotme

Deputeti i njohur Bashkim Fino si sot një vit më parë ndërroi jetë dhe Rama ben nje postim per ta kujtuar ate.

Këtë vjetor të ndarjes së tij nga jeta e ka përkujtuar Kryeministri Edi Rama i cili ka postuar dy foto nga ceremonia mortore e Finos ndërsa në krah të tij qëndron edhe bashkëshortja Linda.

“Sot 1 vit më parë në lamtumirën e mikut tonë të mirë, Bashkim Fino. I paharruar gjithmonë kujtimi jot”, shkruan kryeministri Rama në mesazhin përkujtimor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *