Bora Zemani tregon te verteten diten e sotme duke thyer heshtjen per Donaldin

Bora Zemani prezantuesja e njohur per te gjithe eshte ne qender te vemendjen per gati 6-7 muaj qe kur nisi Big Brother e deri kur mbaroi.

Ajo eshte e merzitur nga lajmet dhe portalet qe spekulojne me te dhe i kanë “ardhur në maj të hundës”.

Vetëm pak minuta më parë, Bora ka vendosur të reagojë përmes një “InstaStory” e cila thotë se e gjithë kjo situatë po e shqetëson dhe kërkon nga portalet dhe mediat privatësi.

Më tej Bora, referuar lajmeve të cilat kanë qarkulluar nëpër portale, sqaron se nuk ka asgjë të vërtetë, duke shtuar se Donaldi i ka kërkuar falje si publikisht dhe privatisht, mirëpo deri tani nuk ka ASGJË.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *