Burri shkone ne Polici dhe kerkon gruan se ka ikur ne drejtim te pa ditur

Ne qytetin e Vlores nje vajze 37 vjec ka ikur pa lene gjurme dhe bashkeshorti i saj ka ber denoncimin per ta gjetur. Ajo eshte larguar nga shtepia dhe ai por e kerkon me ane te policise.

Bashkeshorti i saj nuk ka arritur qe te kontaktoje me gruan e tij duke thënë se e reja ishte larguar nga banesa dhe nuk oshte kthyer ne shtepi dhe dicka po ndodh me ate qe nuk ka ardhur.

Policia eshte duke e kerkuar por deri tani nuk e ka gjetur.

Ja dhe njoftimi i policise Vlore:
“Në Komisariatin e Policisë Vlorë ka bërë kallëzim shtetasi K. T., 44 vjeç, banues në lagjen “1 Maji”, Vlorë, se i është larguar nga banesa, bashkëshortja e tij, shtetasja M. T., 37 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj”, thuhet në njoftimin e policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *