Friday, May 20, 2022


Home“Ça pa Aleksi dhe Marku te ty moj aman”, Rudina Dembacaj i...
Array

“Ça pa Aleksi dhe Marku te ty moj aman”, Rudina Dembacaj i kthehen komentueses përgjigjen që nuk pritej (Foto)Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka qene mjaft e komentuar kohët e fundit për shkak të ndarjes nga bashkëshorti dhe lidhjes me ish-deputetin, Mark Frroku.

Së fundmi Rudina ka publikuar një foto nga puna e saj si aktore dhe plasën komentet .

Ajo qe ka terheur vëmëndjen ishte komenti i një ndjekëse e cila i shkruan:

“Se çfarë ka pëlqyer ai Aleksi tek ty mi goc dhe Mark Frroku nji Zot e di. Nuk paragjykoj njeri për divorc por të paktëm mos të marin në qafë fëmi të vegjël” -është komenti i ndjekses në foton e Rudinës.

“Eeeeh mi moter! Nuk ta shpjegoj dot”– ia ka ktheyr me humor Rudina duke shkaktuar të qeshura tek ndjekësit e tjerë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments