Cfare po ndodh?/ Anulohen disa udhetime me Italinë/ Nuk nisen avionët nga Rinasi

  0
  107

  Deri tani 6  fluturime janë anuluar diten e sotme me Italinë,  tre nga Rinasi dhe tre drejt aeroportit Nën Tereza.

  Ende nuk ka një reagim zyrtarë rreth shkaqeve të anulimit të këtyre fluturimeve, por vijnë në një kohë kur shteti fqinj po përballet me një situatë tepër të rënduar me koronavirusin.

  Për më tepër ju ftojmë të ndiqni raportimin e gazetarit të Top Channel, Andi Bora.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here