Friday, May 20, 2022


HomeCfare po ndodh?/ Anulohen disa udhetime me Italinë/ Nuk nisen avionët nga...
Array

Cfare po ndodh?/ Anulohen disa udhetime me Italinë/ Nuk nisen avionët nga RinasiDeri tani 6  fluturime janë anuluar diten e sotme me Italinë,  tre nga Rinasi dhe tre drejt aeroportit Nën Tereza.

Ende nuk ka një reagim zyrtarë rreth shkaqeve të anulimit të këtyre fluturimeve, por vijnë në një kohë kur shteti fqinj po përballet me një situatë tepër të rënduar me koronavirusin.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni raportimin e gazetarit të Top Channel, Andi Bora.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments