“Cmendet” moti debore ne muajin gusht. Video

0
240

ITALI-Bore ne muajin gusht. Rast i rrall ka ndodhur kete fundjave ne Itali. Banoret e zones ne Marmolada jane zgjuar me reshje debore.

Maja e Civetta-s, në zonën e Zoldo-s, gjithashtu është zbardhur, ndërkaq minimumi i regjistruar në Marmolada po mëngjesin e sotëm ishte 3 gradë nën zero.

E gjithe zona eshte perfshire ne reshje debore dhe shiu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here