Dalin emrat e 4 personave qe humben jeten diten e sotme

Nje ngjarje shume e rende ka ndodhur diten e sotme ne Gramsh ku humbi jeten baba me dy djemt dhe nipi në liqenin e Hidrocentralit të Banjës në fshatin Drizë të Gramshit.

Emrat e tyre jane Arben Zogu, rreth 46 vjeç, Rubens Zogu 19 vjeç dhe Esti Zogu 14 vjeç, (babai me dy djemtë) dhe kushëriri i tyre Melis Zogu, 20 vjeç.

Ata jane futur te lahet dhe kane lane rrobat dhe dy motorr ne breg te liqenit dhe me pas policia eshte telefonuar pasi trupat e tyre nuk kane dal ne breg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *