Monday, May 23, 2022
HomeDalin pamjet kur Alketa hyn ne skene dhe i le te gjithe...
Array

Dalin pamjet kur Alketa hyn ne skene dhe i le te gjithe pa fjale (Video)Dalin pamjet e momentit kur Alketa Vejsiu hyri në skenën e madhe të “Sanremos” e cila transmetohet ne televizionin Rai 1.

E veshur me një fustan rozë të gjatë,

Alketa ka ndiçuar skenën ndërsa është pritur me duartrokitje.

Alketa u ngjit në skenën e famshme krah emrave të njohur duke impresionuar italianet me shkathtesine ne te folur. Ajo gjithashtu ka pershendetur dhe shqiptaret

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments