Dasmë e madhe në Big Brother/ Martohen Beniada dhe Arditi dhe kurorëzohen me një puthje…

  0
  113

  “Vëllai i madh” iu ka kërkuar banorëve të organizojnë një dasmë tradicionale. Me të ardhur zarfi i bardhë në shtëpinë e Big Brother banorët kanë nisur të diskutojnë për rolet.

  Ata do duhet të organizojnë një dasëm të Shqipërisë së Veriut. Fillimisht banorët menduan ta bëjnë nuse Fifin e dhëndër Granitin, por më vonë siç duket rolet ndryshuan.

  Beniada dhe Arditi janë ata që do martohen, ku edhe filluan përgatitjet.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here