Djali dhunon nenen e tij ne Gjirokaster i drejton dhe armen

0
120

Nuk ndalet dhuna ne familjet Shqiptare. Nje tjeter ngjarje ka ndodhur ne Gjirokaster ku mesohet se djali 44 vjecar ka ushtruar dhune fizike mbi nenen e tij dhe me arm gjahu.

Nena 71 vjecare ka kallezuar djalin e saj ne polici dhe eshte bere arrestimi i Y. P., 44 vjeç, banues në fshatin Zhulat, Gjirokastër.

Pasi policia shkoi ne vend ngjarje ka sekuestruar dhe ciften municion luftarak sasi lënde të dyshuar narkotike kanabis dhe një armë të ftohtë thikë.

Materialet i kaluan prokurorise. Shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here