Monday, May 23, 2022
HomeE fundit/ Alvin Berisha bashkohet me të atin
Array

E fundit/ Alvin Berisha bashkohet me të atinReferuar mediave arabe dhe djali shqiptar Alvin Berisha ndodhet në një vend të sigurt. Ai ka dalë nga kampi ku ndodhej në Siri

Sipas këtyre mediave, akoma nuk eshte mbyllur operacioni por me shumë mundesi, ai shumë shpejt do të ribashkohet me babain e tij që ndodhet per momentin në Itali.

Detaje te tjera priten nga çasti në çast.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments