E fundit/ Gruaja misterioze jep dëshminë e saj per krimin e rende ne Grecalli te Fierit

  0
  137

  Ngjarja e rende ne Grecalli te Fierit vijon të jetë e mistershme për banorët e fshatit.

  Prindërit e të Mateos kanë vendosur të heshtin për mediat, ndërkohë që kanë dyshime se është e përfshirë dhe një grua.

  Mediat shkruajnë se kjo e fundit, ka dhënë dëshmi në polici, ndërkohë që kërkojnë zbardhje të së vërtetës për ngjarjen tron ditëse.

  Gruaja tek e cila dyshojnë është e afërme e familjes së Mateo Vasiut. Mamaja dhe tezja e 8-vjeçarit ishin të parat që kishin dyshime se ishte i përfshirë një person tjetër ose ka dijeni për ngjarjen.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here